کلینیک سلامت
کاشت مو در ارومیه به روش Fit

سایر خدمات

همه چیز در مورد کاشت مو به روش fit

موقعی که شخصی دچار عرضه ای طولانی مدت مثل ریزش مو در ناحیه سر ، صورت ، ریش و سسبیل می شود برای درمان اصولی آن باید به یک ژزشک متخص در این زمینه مراجعه کند.

متخصص پوست و مو بعد از معاینه اولیه و پس از بررسی آزمایشات لازم ، وضعیت بیمار را ارزیابی می کند و اگر نیاز به تجویز دارو یا درمان های موضعی باشد انجام می دهد .

اگر ریزش موها حاد تر باشد پزشک متخصص پوست و مو ممکن است برای درمان ریش موهای شخص یکی از روشهای پیوند مو به روش Fit را پیشنهاد دهد. ما در این قسمت سعی میکنیم به صورت اجمالی این روش پیوند مو را برایتان معرفی کنیم.

کاشت مو به روش Folicular Isolation Transplantation که مخفف آن FIT می باشد یک روش کاشت مو به صورت غیر جراحی می باشد.

در روش کاشت مو به روش Fit فولیکول مو توسط پانچ از بانک مو (معمولا قسمت پشتی سر) برداشته می شود و بوسیله پانچ در قسمت جلویی سر که قبلا ایجاد شده کاشته می شود.

معایب کاشت مو به روش Fit

کم پشت شدن قسمت بانک مو به دلیل برداشتن مو

ریزش مو بعد از یک سال به دلیل آسیب دیدن موها بوسیله پانچ

انتخاب بهترین روش کاشت مو در کلینیک سلامت ارومیه

روشی که کلینیک دکتر غفوری فر برای کاشت مو استفاده می کند به گرافت های سر فرد بستگی دارد.استفاده از این روش ها ، ظاهری طبیعی فرد را به فرد باز می گرداند.

قسمت بانک مو با بزرگنمایی گرفته می شود تا از آسیب رسیدن به فولیکول ها جلوگیری شود.بستگی به تعداد گرافت های کاشته شده ممکن است این عمل چند ساعت طول بکشد.

دکتر حسن غفوری فر

جوانسازی پوست

هدف اصلی از این که متخصصین این روش را برای کاشت مو انتخاب می کنند به این دو دلیل است که :

به طبیعی ترین ظاهر ممکن و بالاترین تراکم کاشت مو برسند.

دستیابی به خط رویش طبیعی

مراجعه‌کنندگان به کلینیک زیبایی دکتر غفوری فر، با مدرن‌ترین و کم عوارض ترین روش پیوند مو در جهان درمان می‌شوند. تیم تخصصی کاشت مو کلینیک زیبایی دکتر غفوری فر عقیده دارند که کاشت و پیوند مو یک فرآیند ساده پزشکی نیست بلکه ترکیبی از علم پزشکی، هنر و تجربه می‌باشد که نتیجه نهایی آن چهره‌ای زیبا برای فرد است.

بهترین مرکز کاشت مو در ارومیه,

کاشت مو به روش اف آی تی ارومیه,

مراکز معتبر کاشت مو ارومیه,

متخصص کاشت مو ارومیه,کاشت,کاشت مو,

کاشتمو,کاشت مو دکتر غفوری فر,کلینیک سلامت

,کاشت موی کلینیک سلامت

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,دکتر کاشت مو ارومیه