کاشت مو در ارومیه

رفع موهای زائد
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸

کاشت مو در ارومیه

کاشت مو در ارومیه

کلینیک کاشت موی دکتر غفوری فر از سال ها پیش فعالیت تخصصی خود را در زمینه کاشت مو توسط دکتر حسن غفوری فر را آغاز نمود.در کلینیک دکتر غفوری فر صرفا متخصصین فعالیت می کنند و تمامی کاشت موها توسط خود آقای دکتر حسن غفوری فر صورت می گیرد. برای ریزش مو وتاسی ارثی از کاشت مو به روشهای FIT, FUT, وبرای بعضی افراد از ترکیب دو روش استفاده میشود ,همچنین از PRP برای تقویت مو استفاده میشود همچنین از کلاه لیزری کم توان برای تقویت مو استفاده می شود. .
کاشت مو برای سر و کاشت ابروی طبیعی و مسئله‌ای که در موفقیت و اثرگذاری این عمل بسیار مهم است این است که جراحی یکی از مؤثرترین روش‌های درمان ریزش مو برای بازیابی و ترمیم موی سر می‌باشد زیرا نتایج آن دائمی هستند و ظاهری طبیعی را برای فرد به همراه می‌آورد. در کاشت طبیعی مو، واحدهای فولیکولی مو از ناحیه اهداکننده مو که اغلب موی پشت سر است جدا می‌شود و به ناحیه دریافت‌کننده (ناحیه طاس سر) انتقال داده می‌شود. کاشت موی سر و کاشت مو ابرو روشی ایمن است، دوره بهبودی کوتاه و عوارض جانبی اندکی دارد. مسئله‌ای که در موفقیت و اثرگذاری این عمل همچون لیزر درمانی مو بسیار مهم است این است که جراحی که این روش کاشت مو سر را انجام می‌دهد باید مهارت و تجربه بالایی داشته باشد. کاشت طبیعی مو در کلینیک رز با امکانات و تجهیزات پزشکی مجهز ارائه میشود. .

یکی از روش های دیگر که برای برخی از بیماران بسیار مناسب است, کاشت موی سر به روش پی آر پی یا کاشت مو بدون نیاز به جراحی است.

کلینیک زیبایی دکتر غفوری فر از انگشت‌شمار کلینیک‌ها در زمینه کاشت مو طبیعی است که با تیم فوق تخصصی و با بهترین امکانات و تجهیزات پزشکی و تجربه زیاد و جدیدترین روش‌های درمانی و داروئی توانسته است به بالاترین سطح کیفی و رضایت متقاضیان کاشت مو دست پیدا کند. از موفقیت‌های این مرکز استفاده از روش‌های fut-fit و ترکیبی با بالاترین تراکم مو و طراحی طبیعی‌ترین خط رویش موها با ظاهر کاملاً یکدست، طبیعی و خوشایند است. مراجعه‌کنندگان به کلینیک زیبایی دکتر غفوری فر، با مدرن‌ترین و کم عوارض ترین روش پیوند مو در جهان درمان می‌شوند. تیم تخصصی کاشت مو کلینیک زیبایی دکتر غفوری فر عقیده دارند که کاشت و پیوند مو یک فرآیند ساده پزشکی نیست بلکه ترکیبی از علم پزشکی، هنر و تجربه می‌باشد که نتیجه نهایی آن چهره‌ای زیبا برای فرد است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین مرکز کاشت مو در ارومیه,بهترین مرکز کاشت مو در شمالغرب,بهترین مرکز کاشت مو در مریوان,بهترین مرکز کاشت مو در سردشت,بهترین مرکز کاشت مو در خوی,بهترین مرکز کاشت مو در خوی,بهترین مرکز کاشت مو در ماکو,بهترین مرکز کاشت مو در سلماس,بهترین مرکز کاشت مو در میاندوآب,بهترین مرکز کاشت مو در بانه,بهترین مرکز کاشت مو در سردشت,بهترین مرکز کاشت مو در مهاباد,بهترین مرکز کاشت مو در نقده,بهترین مرکز کاشت مو در سنندج,بهترین مرکز کاشت مو در جوانرود,,مرکز کاشت مو در ارومیه,مرکز کاشت مو در شمالغرب,مرکز کاشت مو در مریوان,مرکز کاشت مو در سردشت,مرکز کاشت مو در خوی,مرکز کاشت مو در خوی,مرکز کاشت مو در ماکو,مرکز کاشت مو در سلماس,مرکز کاشت مو در میاندوآب,مرکز کاشت مو در بانه,مرکز کاشت مو در سردشت,مرکز کاشت مو در مهاباد,مرکز کاشت مو در نقده,مرکز کاشت مو در سنندج,مرکز کاشت مو در جوانرود, کاشت مو در ارومیه,کاشت مو در شمالغرب,کاشت مو در مریوان,کاشت مو در سردشت,کاشت مو در خوی,کاشت مو در خوی,کاشت مو در ماکو,کاشت مو در سلماس,کاشت مو در میاندوآب,کاشت مو در بانه,کاشت مو در سردشت,کاشت مو در مهاباد,کاشت مو در نقده,کاشت مو در سنندج,کاشت مو در جوانرود, کاشت ابرو در ارومیه,کاشت ابرو در شمالغرب,کاشت ابرو در مریوان,کاشت ابرو در سردشت,کاشت ابرو در خوی,کاشت ابرو در خوی,کاشت ابرو در ماکو,کاشت ابرو در سلماس,کاشت ابرو در میاندوآب,کاشت ابرو در بانه,کاشت ابرو در سردشت,کاشت ابرو در مهاباد,کاشت ابرو در نقده,کاشت ابرو در سنندج,کاشت ابرو در جوانرود,کاشت موی زنده طبیعی در ارومیه,کاشت موی زنده طبیعی در شمالغرب,کاشت موی زنده طبیعی در مریوان,کاشت موی زنده طبیعی در سردشت,کاشت موی زنده طبیعی در خوی,کاشت موی زنده طبیعی در خوی,کاشت موی زنده طبیعی در ماکو,کاشت موی زنده طبیعی در سلماس,کاشت موی زنده طبیعی در میاندوآب,کاشت موی زنده طبیعی در بانه,کاشت موی زنده طبیعی در سردشت,کاشت موی زنده طبیعی در مهاباد,کاشت موی زنده طبیعی در نقده,کاشت موی زنده طبیعی در سنندج,کاشت موی زنده طبیعی در جوانرود,

 

 

 

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,